Logo

Zabiegi

Zabiegi aparaturowe

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to głębokie, bezbolesne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie. Działa kojąco i regenerująco na skórę. Skóra twarzy staje się gładsza, jaśniejsza, odzyskuje zdrowy, naturalny blask. Kawitacja wpływa także na proces odbudowy kolagenu i elastyny, opóźniając w ten sposób efekt starzenia się, wygładzając zmarszczki, poprawiając i wzmacniając napięcie skóry.

Zalety zabiegu:

Koszt zabiegu to 50zł

Sonoforeza

Sonoforeza wykorzystuje zjawisko fali akustycznej. Za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, wprowadzane są w głąb skóry substancje aktywne Efekt zabiegu zależny jest od użytego preparatu, ale również od wpływu samych ultradźwięków na tkanki skórne. Obejmuje ono takie reakcje jak wzrost przepuszczalności błon komórkowych, aktywacja metabolizmu komórkowego, zwiększone oddychanie komórkowe. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym. Poprawie ulega mikrocyrkulacja i przepływ limfy, podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek. Fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu, elastyny. W kosmetyce sonoforeza zwana masażem ultradźwiękowym, powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywana w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających. Sonoforeza transportuje skondensowane witaminy w skórę.

Zalety zabiegu:

Koszt zabiegu to 50zł

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą głowic diamentowych i pompy ssącej. Mikrodermabrazja to w pełni bezpieczna i zarazem bardzo skuteczna metoda na spektakularną poprawę stanu skóry. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej wykonuje się w serii do kilku zabiegów, w odpowiednich odstępach czasu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, z każdym następnym potęgują się i utrwalają.Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem kontrolowanym i bezbolesnym. Intensywność zabiegów (głębokość złuszczania) jest dobierana indywidualnie do stanu skóry i jej problemów. Bardzo ważne jest więc, by po każdym zabiegu stosować preparaty kosmetyczne ściśle dostosowane do stanu i rodzaju skóry, polecane przez osobę wykonującą zabieg.

Zalety zabiegu:

Brushing

Zabieg działa dobroczynnie na skóry grube, źle ukrwione. Krótki masaż szczotkowy pobudza krążenie krwi i limfy w skórze właściwej. Automatyczne złuszczanie naskórka to najlepszy sposób, by pobudzić skórę do właściwego działania. Peeling szczotkowy znajduje również zastosowanie przy demakijażu, usuwaniu zanieczyszczeń oraz złuszczania naskórka zarówno twarzy jak i ciała. Czyszczenie skóry za pomocą szczoteczek pozwala na dokładne usunięcie brudu, kurzu, bakterii, środków pielęgnacyjnych i zrogowaciałego naskórka, w celu ułatwienia penetracji preparatów stosowanych do pielęgnacji skóry. Brushing  to oczyszczanie i masaż za pomocą szczotki elektrycznej. Jest to metoda korzystna przy ziemistej i bladej cerze, przeprowadzana przy użyciu szczotki (różne rozmiary) podłączonej do specjalnego aparatu. Zabieg nie powinien być wykonywany przy wrażliwej i cienkiej skórze, rozszerzonych naczyniach krwionośnych, zaostrzonym trądziku i stanach zapalnych lub chorobowych skóry.

Koszt zabiegu to 35zł

Darsonwalizacja

To prąd o wysokiej częstotliwości wykorzystywany w kosmetyce o działaniu kojącym, przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Dezynfekuje skórę podczas zabiegów i pomaga w walce z trądzikiem. Polega na wytworzeniu minimalnej ilości ciepła w tkankach poprzez oddziaływanie energii elektromagnetycznej na organizm. Ma działanie kojące, przeciwzapalne oraz antybakteryjne. Korzystnie wpływa na proces gojenia oraz przemiany materii.

Zalety zabiegu:

Koszt zabiegu to 35zł